Studio KKlisticka

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Bytový interiér je jednou z nejdůležitější součástí každého člověka. Domů si chodíme odpočinout a nabrat sílu k dalšímu dni. Každý z nás má svou vlastní osobnost a pocity, které musí autor interiéru umět přetvořit nejen do interiéru krásného a sladěného, ale především do interiéru, ve kterém se jeho uživatel bude cítit příjemně a dobře.

V oblasti návrhů a realizace interiérů máme bohaté zkušenosti v širokém spektru jejich určení a nespočet spokojených zákazníků. Navrhujeme interiéry bytové jak do jednotlivých místností, tak do rodinných domů či individuálních bytů v rozmanitém stylu dle přání zákazníka.

Interiéry bytové i komerční
  • ideový návrh
  • půdorysný 2D návrh dispozičního řešení
  • 3D model a vizualizace interiéru
  • návrhy materiálového a barevného řešení
  • výrobní dokumentace
  • cenová kalkulace
Copyright © 2012, Studio K&K
První krok v návrhu interiéru, který slouží k ujasnění a sjednocení představ zákazníka a architekta, při kterém je zapotřebí si ujasnit styl, potřeby zákazníka, ale i předpokládanou cenu celého interiéru.
Druhým krokem v návrhu interiéru je půdorysný (tzv.2D výkres) návrhu, které určí dispoziční řešení interiéru tj. velikost a rozmístění nábytku s určením jeho barevnosti a materiálového provedení a slouží jako základ pro 3D modelování a vizualizaci. V některých případech může být i konečným výsledkem práce architekta, podle které se dá celý interiér realizovat.
Po odsouhlasení půdorysného řešení vzniká počítačový 3D model a tzv. vizualizace (též fotorealistické zobrazení) interiéru na které je vidět jak bude interiér vypadat po dokončení a zda je dispozice správně navržená i v souladu s objemovými proporcemi jednotlivých solitérů a použitými materiály a barvami v interiéru.
Správný výběr materiálu a barev je důležitý nejen z hlediska krásy celého interiéru, ale i z hlediska pocitů zákazníka a v neposlední řadě i cenových požadavků a možností.
Výrobní dokumentace výrobku je nezbytnou součástí návrhu interiéru a slouží jako podklad pro výrobní a montážní firmu, která podle ní musí umět výrobek vyrobit a správně namontovat.
V úzké spolupráci s výrobní a montážní firmou se zpracují materiálové, výrobní a montážní náklady na zhotovení interiéru, které určí jeho výslednou cenu.